לדף הכניסה של ישרא-בלוג
לדף הראשי של nana10
לחצו לחיפוש
חפש שם בלוג/בלוגר
חפש בכל הבלוגים
חפש בבלוג זה

עוד לא נשוי


מחפש בת-זוג מלאה ומאוד נשית למטרה רצינית בלבד (עוד על הנושא במאמרים שבצד ימין מתחת לכותרת "מומלץ לקרא"). בגלישה מסלולרי נא לבחור בגירסה הלא-סלולרית(!) כדי לראות הבלוג נכון. הדוא"ל שלי לפניות: [email protected]


מלאו כאן את כתובת האימייל
שלכם ותקבלו עדכון בכל פעם שיעודכן הבלוג שלי:

הצטרף כמנוי
בטל מנוי
שלח

RSS: לקטעים  לתגובות 
ארכיון:


 
הבלוג חבר בטבעות:
 
1/2021

אגואיזם + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


אגואיזם מתואר הרבה פעמים כדבר שלילי. אגב, המושג ההפוך נקרא זולתנות (מלשון זולת. אלטרואיזם בלע"ז. התוודעתי למילה זולתנות לראשונה כשקראתי, אי שם בשנות התשעים של המאה הקודמת, את הספר "הגן האנוכיי". ספר שהשפיע עלי רבות).

 

אנוכיות היא לא תמיד דבר רע. היא כוח מניע. כלכלה קפיטליסטית למשל מוּנעת מהרצון האגואיסטי של פרטים לצבור כסף ובכך כנראה כוח והשפעה, אבל בכך היא עשויה גם לתרום לרבים אחרים ואולי אף לחברה בכללותה. כתבתי "עשויה" כי לקפיטליזם עלולים להתלוות תהליכים לא רצויים, כמו זיהום הסביבה ועוד ועוד. על הרצף אנוכיות-זולתנות או קפיטליזם-סוציאליזם, החוכמה היא למצוא איזו נקודה (או נקודות) איזון.

 

לא סתם הזכרתי את הספר "הגן האנוכיי" (שני ה-י' זו לא טעות). אני חושב שכשאדם מתרבה (ובדרך בוחר/ת בן/ת-זוג) יש בזה משהו מהאנוכיות, אבל אנוכיות לגמרי סבירה. אם אמא למשל (אני מציין אמא, כי, כמדומני, ברוב ממלכת החי(? או לפחות היונקים), כולל האדם, הצד שמטפל מעט יותר בצאצים הוא האם. למשל כי היא זו שנכנסת להריון, אח"כ מניקה ועוד ועוד), אז אם אמא למשל דואגת קודם כל לצאציה ולא עסוקה בלדאוג לצאצאים של אחרים, אז אמנם זה כאילו מעשה "אגואיסטי" אבל הוא די מובן מאליו. אם זה לא היה ככה, ייתכן שבטבע הצאצאים לא היו שורדים.

 

אפרופו הפוסט הקודם בדבר MHC (חלק מה-DNA שקשור למערכת החיסונית) שונה, אגואיזם קיים גם בבחירת בן/ת-זוג. לפי זה למשל (כתבה באנגלית מ-2014) לזוגות נשואים יש דימיון גנטי יותר ממה שאפשר למצוא בין גבר ואישה אקראיים (מי אמר "הגן האנוכיי" ולא קיבל?...קריצה).

 

אם אני נמשך לבחורה עם ציצים מאוד גדולים (וגם אגן רחב ועוד המון דברים), ייתכן שאני נושא גנים לתכונה (/ות) הזו או למשהו קרוב (שלא בא לידי ביטוי בשדיים אצל גבר), כלומר בהחלט ייתכן שיש כאן "רצון" של גנים מסויימים להפיץ את עצמם (לגנים אין כמובן, למיטב הבנתי במדע (לפחות הפופולרי) רצון מודע), כלומר יש אולי יתרון הישרדותי לגנים (שמתבטאים במכלול שהוא האורגניזם השלם) שמחפשים גנים דומים/תואמים להם. אם "אדייק", אני חושב שקיימת מעין פונקציה שמתאימה לDNA (או לפחות לחלק משמעותי בו) של פלוני, DNA (כנ"ל) של פלונית שהיא מתאימה לו ופונקציה דומה מהצד הנשי לגברי ואז נשאלת השאלה האם כשנפעיל את שתי הפונקציות הנ"ל, אחת על השניה, נחזור לאותו מקום?...

 

 

קולדפליי, שעונים, גירסה כלית:

 אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)

כדרכי בקודש אני שם כאן את הציור של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג. אז הנה דוגמא לבחורה (דימיונית) שהיא בערך הטעם שלי, לפחות כללית עם דגש על מבנה גוף:כאמור זה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד) של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי בקישור *הזה* . עלי כתבתי בקישור *הזה*  (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא [email protected].לילה טוב והמשך סגר נעים לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 25/1/2021 23:25   בקטגוריות אבולוציה, אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 "בחירת בן/ת-זוג מוגבלת" או "למה זה לא עובד 2" + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


בהמשך לפוסט הקודם ("למה זה לא עובד?"). כשכתבתי את הפוסט הנ"ל גלשתי לכתבה על מחקר בנושא הMHC (חלק מהDNA של בעלי חוליות ('בעלי חוליות' כולל את היונקים) שקשור למערכת החיסונית). ידוע שהנ"ל מתבטא בריח מסויים שאנשים מסוגלים להריח ושלפי ניסויים, אנשים מעדיפים ריח שונה בבן/ת-זוג כלומר MHC שונה (כנראה שזה מעניק לדור הבא המשותף, אם יהיה, מערכת חיסון טובה (מגוונת) יותר). אגב, את זה אני יודע כבר מזמן (ולעניות דעתי זה רק פרט קטן בהתאמה זוגית).

 

כשאני כותב פוסט ומציץ בכתבות שאני מקשר תוך כדי, לא תמיד אני 'צולל' לכל הכתבה אלא קורא בריפרוף ומנסה להבין את עיקרי הדברים. אח"כ, לפעמים ואם יש לי זמן ועניין, אני מתעמק יותר. כך יצא שקראתי, אחרי כתיבת הפוסט ובסוף הכתבה, קטע מעניין. מסתבר שבניסוי הנ"ל (שמעתי בעבר על כמה כאלה, אבל זה היה כנראה מקיף ומעמיק יותר) מצאו, באירופה ובמיוחד בהולנד, הבדלי MHC בזוגות יותר מהצפוי שיהיו באופן אקראי. הנתונים כללו, מסתבר, גם את ישראל.

 

בישראל, שימו לב, לא נמצאו אותם ההבדלים כפי שנמצאו באירופה. תרגמתי, בתרגום חופשי, את הקטע מהכתבה שמעניין אותי לצורך הדיון והנה הוא:

 

"החוקרים משערים כי ממצאיהם מספקים עדות חזקה ליכולת אנושית להריח MHC באחרים ולהעדיף בני/ות-זוג ששונים מהם (במובן הזה של MHC (ע.ל.נ.)). הם משערים שהעדפה כזו יכולה להתבטל כאשר יש מנהגים תרבותיים, כמו אלה שנמצאו בישראל, כאשר בחירת בן/ת-הזוג מוגבלת עקב מעמד חברתי או מנהגים משפחתיים".

 

אז אולי "הרקדן" (אני) יכול לטעון שהרצפה עקומה אבל בעצם הוא (שוב, אני) לא יודע "לרקוד"... ואולי בכל זאת יש כאן משהו. מעבר להשתייכויות באוכלוסיה כמו ערבים-יהודים (שבהן אין הרבה נישואי תערובת), יש גם 'קבוצות זרות' כאלה בין יהודים, למשל אני משער שיש מעט מאוד נישואי חילונים-חרדים, אבל אולי זה בא לידי ביטוי בעוד קבוצות באוכלוסיה(?).

 

כשיש הרבה פלגנוּת (מסיבות שונות. אני לא נכנס לסיבות ואם הן מוצדקות או לא) זה מגביל את מספר בני/ות הזוג שאדם יכול/ה למצוא. אז הנה אולי עוד סיבה (יש מי שיאמר/תאמר "תירוץ") מדוע אין לי עדיין זוגיות למרות שנים רבות של מאמצים...

 

 

"סופר כוכבים", גירסה כלית לשיר שצויין בחידה (לא שלי) שהזכרתי בשני פוסטים קודמים:

 אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)

כדרכי בקודש אני שם כאן את הציור של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג. אז הנה דוגמא לבחורה (דימיונית) שהיא בערך הטעם שלי, לפחות כללית עם דגש על מבנה גוף:כאמור זה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד) של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי בקישור *הזה* . עלי כתבתי בקישור *הזה*  (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא [email protected].צהריים/אחה"צ טובים והמשך סגר נעים לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 19/1/2021 13:48   בקטגוריות אבולוציה, אהבה ויחסים  
הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 אז למה זה לא עובד? + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


נשאלתי כמה וכמה פעמים במהלך כמעט 14 שנות קיום הבלוג שאלה בזה הסיגנון: "איך זה עוד לא מצאת בת-זוג?". לחילופין היו כאלה שאמרו לי משהו בסיגנון "אי-שפיות זה לעשות משהו שוב ושוב ולצפות לתוצאות שונות" (אימרה שמיוחסת בטעות לאלברט איינשטיין, כי הוא לא אמר אותה). אני דן בשתי השאלות כאן.

 

אז את "איך עוד לא מצאת בת-זוג?" אפשר לחלק ל2 שאלות: ראשית, באופן כללי, בעולם האמיתי ושנית, דרך הבלוג (או אולי גם דרך הרשת).

 

באופן כללי (מחוץ לרשת), יש מעט מאוד בחורות כמו שאני מחפש. אם נוסיף לזה שאני מעט ביישן(/"חרד חברתית?" (למרות שלא אובחנתי מעולם ככזה!), אבל אני מכיר ביישנים ממני... ולמרות ביישנות יחסית, אי אפשר לומר שלא התחלתי וגם יצאתי עם בחורות במשך השנים), אז זה מסביר די טוב, למה קשה לי למצוא זוגיות. כתבתי בימי תחילת הבלוג את הפוסט הארוך "למה אני רווק?" שמנסה להסביר.

 

לגבי העולם הוירטואלי והבלוג בתוכו יש כמה רבדים. ראשית מובן שיש איזו "השטחה". למשל אין כאן תמונה שלי (למעט התמונה הזו כילד קטן שפרסמתי בזמנו... סבבי):
 

וגם אם היתה תמונה (עדכנית) זה לא היה בהכרח מציג אותי בתלת-מימד וגם אם זה היה בתלת-מימד, זה לא היה מציג למשל ריח (כידוע לריח יש השפעה על זיווגים (התאמה של מערכת החיסון ולכן על המשיכה הסובייקטיבית. זה לא בהכרח קשור לריח "טוב" או "רע", זה קשור להתאמה (אנשים נמשכים לריח ששונה משלהם))). כנ"ל לגבי בת-זוג פוטנציאלית, כלומר גם אם מישהי מתאימה 'בול' לתיאור הבחורה שאני מחפש זה לא מבטיח שתמצא חן בעיני או אני בעיניה כשנפגש. התאמה בין גבר לאישה היא נושא מורכב (שאני מבין בו קצת...).

 

שנית, ספציפית לגבי הבלוג. הבלוג הוא חלק קטן מישראבלוג שבתורו הוא גם חלק קטנטן למדי מהעולם הוירטואלי. כמודגם באיור הבא שציירתי לפני כמה שנים:
במשך השנים היו תקופות קצרות של חשיפה גדולה לבלוג. למשל: כשישראבלוג היה מאוד פעיל והופעתי ב"המלצת העורכים" (כמה וכמה פעמים) נכנסו לבלוג לפעמים מאות רבות של אנשים ביום אחד. בדומה, אני דאגתי לפרסם את הבלוג באתרים מחוץ לישראבלוג, למשל באתר "תפוז" הישן (שהשתנה מאוד מאז) וגם זה הביא כמות נכבדה של כניסות. בשנים האחרונות היו מספר שיתופים בפייסבוק (של אנשים שונים). היו גם שיתופים (פחות) בטוויטר (ראיתי לפי מקור הכניסות לבלוג) ועוד.

 

שלישית, היה לי פעם את ההסבר שהסתמך על הרעיון המרכזי של הספר "ההבדל המהותי" (או תיאורית הE-S בויקיפדיה באנגלית), כלומר שיש לכאורה "מוח מערכתי" שנפוץ יותר אצל גברים (אבל יש גם למיעוט נשי) ושטוב יותר בכישורים טכניים/לוגיים, "מוח אמפתי" שנפוץ יותר אצל נשים (אבל יש גם למיעוט גברי) שטוב יותר, בהכללה, ביחסי אנוש ו"מוח מאוזן" שהוא מערכתי ואמפתי באותה מידה. הזכרתי את הנושא למשל כאן. אני חושב שזה היה נכון במיוחד בימי האינטרנט הראשונים. כפי שאפשר לראות למשל כאן, בשנת 1994 (בערך השנה שבה התחברתי למרשתת. ייתכן שזה היה אף לפני. אני לא בטוח. בכל מקרה שנים לפני כן כבר הייתי מחובר לBBS-ים (מעין טרום אינטרנט שכזה) מבערך 1987(?)) רק 0.6% מהאוכלוסיה היה מחובר למרשתת. ב2007 (מועד פתיחת הבלוג) כבר 48% והנתון האחרון שמופיע שם הוא של 2014 ואז כ72% מהאוכלוסיה בארץ היו מחוברים.

 

מרגע שהחלו להיכנס הסמארטפונים והאינטרנט והגישה אליו הפכו לכמעט נחלת הכלל, עניין ה"מוח המערכתי" או החיבה/נטייה לטכנולוגיה כבר פחות תופס, אבל ברקע הוא עדיין קיים, כי יש אנשים (ונשים בתוכן. כן, גם צעירות) שהם או שמא בעיקר הן, לענייני, טכנופוביות. למעשה זה מתיישב עם התיאוריה של הספר הנ"ל. יש בנוסף לשלושת סוגי המוחות שהזכרתי לעיל עוד שניים: מוח גברי קיצוני ומוח נשי קיצוני. בראשון מידת המערכתיות גדולה בהרבה מהאמפתיות ובשני בדיוק הפוך. לכן ייתכן שלבחורה מאוד נשית, שיש לה גם (אולי) מוח נשי קיצוני, סביר שתהיה אמפתיות גבוהה ומערכתיות נמוכה, כלומר אולי גם איזו טכנופוביות(?).

 

מוח נשי קיצוני נשמע לי מעניין (אני מעריך ונמשך לתכונות נשיות אצל אישה, למשל עור מאוד חלק), אבל כשאני מחפש בת-זוג להקמת משפחה חשוב לי שתהיה אינטליגנציה מספקת כדי שנוכל ביחד וגם לחוד לתפקד ביום-יום. אני ממש לא מחפש גאונה (או גיקית/חנונית או גיימרית), אבל גם לא את ההיפך. כלומר לדעת לגלוש ברשת זה משהו די בסיסי בימינו. אז הכל כאן עניין של מידה.

 

אפשר גם לכאורה -לנסות- לאפיין אוכלוסיות שונות לפי אתרים. למשל ייתכן שבישראבלוג גולשת אוכלוסיה X, ייתכן שבפייסבוק (שחלק לא קטן מהגולשים כאן לאחרונה הגיעו משם) אוכלוסיה Y. זה עניין לסוציולוגים (אם כי אולי לא רק...).

 

רביעית, הנושא הנצחי פער הגיל. ככל שחולפות השנים, נשים צעירות (בעיקר בשנות העשרים שלהן) "מתרחקות" ממני בגיל. יש גם יתרונות לגבר מבוגר ולא כולנו מתבגרים/מזדקנים באותו הקצב. היום שוב הצצתי באתר הכרויות מסויים וראיתי בחורה חמודה מצפון אמריקה בת 19. הפרופיל לא נראה מזוייף (למשל היא לא היתה יפה באופן חשוד...קריצה). באותו אתר עצם זה שיכולתי לראות את הפרופיל שלה מעיד שהיא לא פסלה את גילי. שאלתי אותה מתוך סקרנות "בהנחה שהיתה התאמה הדדית, האם היית מתחנת עם גבר בגילי? ואם כן, האם היית עושה ילדים עם בעלך לעתיד כאמור שהוא בערך בן גילי?". היא ענתה לי, ציטוט: "כן ולגבי השאלה השניה בוודאות כן". נכון זה לא מייצג, אבל... כמו שאני נוהג לכתוב: אני צריך רק בחורה מתאימה אחת (וכן, יש גם "גולדיגריות" ועוד ועוד תופעות, אבל שוב לא כולן כאלה).

 

וכמובן ואני לא 'מגלה את אמריקה' בזה, נשים פחות יוזמות קשר, כלומר יותר מצפים מהגבר ליזום. אין לי בעיה עם זה. מבחינתי בכתיבתי בבלוג אני מנסה ליזום. בחורה שפונה אלי דרך הבלוג לא יוזמת, רק נענית.

 

ויש את עניין הניסיונות החוזרים ללא (או אם נדייק, כמעט ללא. בכל זאת במהלך 14 שנות קיום הבלוג, כן פנו אלי בחורות צעירות ואף נפגשתי עם חלקן, אבל זה לא היה מתאים) הצלחה. נכון זה נראה מעשה מטופש, לנסות, לנסות ולנסות... (אלפי פוסטים יש בבלוג הזה משנת 2007) "ולהכשל" (אין היענות).

 

המשלתי את זה לקנית כרטיס השתתפות בהגרלה. הסיכוי, לזכות בפרס גדול, בכל הגרלה הוא נמוך אבל הוא לא אפס. המצב דינמי. מגיעות לכאן לעיתים כקוראות בחורות מחוץ לישראבלוג, שהגיעו לכאן בעקבות הפנייה או במקרה. גם אוכלוסית ישראבלוג או פייסבוק היא דינמית - אנשים נכנסים ואנשים יוצאים. זה לא מצב סטטי לכן זו לא "אי-שפיות" כמצויין באימרה שבתחילת הפוסט הזה.

 

וכמובן, לעת הזו, כשאנחנו נמצאים בסגרים, זה הכי מתבקש לנסות לחפש בת-זוג ברשת. גם בדרך הפחות יעילה והמיושנת הזו...

 

 

אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)

כדרכי בקודש אני שם כאן את הציור של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג. אז הנה דוגמא לבחורה (דימיונית) שהיא בערך הטעם שלי, לפחות כללית עם דגש על מבנה גוף:כאמור זה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד) של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי בקישור *הזה* . עלי כתבתי בקישור *הזה*  (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא [email protected].אחה"צ טובים והמשך סגר נעים לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 18/1/2021 16:03   בקטגוריות אהבה ויחסים, אינטרנט  
הצג תגובות    הוסף תגובה   1 הפניות לכאן   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 פתרון החידה + אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)


אז ככתוב שני פוסטים אחורה, נתתי כאן חידה שהתבססה על רעיון של חידה אחרת (לא שלי). מכיוון שאף אחד/ת לא הציע/ה פתרון (זה לא בגלל שזה קשה. יותר סביר שפשוט לא קראו את החידה כאן מספיק אנשים..), אני מביא בזאת את הפתרון.

 

כזכור זו היתה החידה (והיה גם קישור לכתבה על חידה אחרת (חלק ממנה יש לומר) שהיתה המקור הרעיוני ליצירת החידה שלי):

 

 

 

אז קודם כל הרעיון כאן הוא שימוש במילים שמופיעות בזמנים מסויימים בשירים מסויימים של להקות מסויימות. בחידה שלי מדובר בלהקות ישראליות.


1. בצד ימין למטה אפשר לראות ציור של כוורת. מה שמרמז על להקת כוורת. באירוויזון 1974 ייצגה הנ"ל את ישראל עם השיר "נתתי לה חיי". בזמן 0:13 של השיר ניתן לשמוע את המילה "עוד" (שזו המילה הראשונה בשיר).

 

2. משמאל אפשר למצוא ציור של ידית תדלוק. אפשר להבין זאת גם בגלל הכיתוב "אוקטן 95". זה אמור לרמז על בנזין ובמקרה שלנו על להקת בנזין, להקה ישראלית ידועה מהעבר. למעלה כתוב "Friday" שזה כמובן יום שישי. בשיר "יום שישי" של בנזין בזמן 0:33 ניתן לשמוע את המילה "לא".

 

3. ועוד משמאל אפשר לראות, מה שאמורים להיות שני גלגלי שיניים (אני מודה שזה לא הכי מוצלח... בימינו אפשר לנחש את זה כציור שדומה לנגיף קורונה). גלגלי השיניים אמורים לסמל מכונה. מכונה ברוסית זה "משינה" כשם הלהקה הישראלית. ללהקה שיר (פחות מוכר לדעתי) בשם "התותח מצלצל פעמיים" כפי שנרמז בציור בצד שמאל למעלה. בזמן 2:14 אפשר לשמוע את המילה "נשוי" (למען האמת החלק הזה הוא הכי קשה לפיצוח. גם הזמן הוא לא בדיוק 2:14 אלא המילה נשוי מתחילה כבר ב2:13, אבל רובה נמצאת ב2:14).

 

אז קבלנו כצפוי מהבלוג הזה (שמו): "עוד לא נשוי"... וזה הפתרון.

 

 

אני מחפש בת-זוג (מלאה ונשית)

כדרכי בקודש אני שם כאן את הציור של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג. אז הנה דוגמא לבחורה (דימיונית) שהיא בערך הטעם שלי, לפחות כללית עם דגש על מבנה גוף:כאמור זה תיאור כללי (כלומר יש 'דרגות חופש' לטעם שלי ואין מודל אחד ויחיד) של מה שאני מחפש חיצונית בבת-זוג ומה מושך אותי. אני תמיד מדגיש שאני מחפש מישהי אך ורק למטרה רצינית (אז... אני חוזר על זה שוב). על הצדדים האחרים (שלא פחות חשובים) של מה שאני מחפש בבת-זוג כתבתי בקישור *הזה* . עלי כתבתי בקישור *הזה*  (שני הנ"ל מקושרים כאן בבלוג ברשימות מצד ימין). האי-מייל שלי (לבחורות מתאימות, או מי מטעמן) לפניות הוא [email protected].לילה טוב והמשך סגר נעים לכם/ן קוראי וקוראותי החביבים והחביבות.
נכתב על ידי , 15/1/2021 19:27   בקטגוריות אהבה ויחסים, מוזיקה  
הצג תגובות    הוסף תגובה   הוסף הפניה   קישור ישיר   שתף   המלץ   הצע ציטוט
 לדף הבא
דפים:  

Avatarכינוי: 

בן: 59
הבלוג משוייך לקטגוריות: יחסים ואהבה , דייטינג
© הזכויות לתכנים בעמוד זה שייכות לעוד לא נשוי אלא אם צויין אחרת
האחריות לתכנים בעמוד זה חלה על עוד לא נשוי ועליו/ה בלבד
כל הזכויות שמורות 2021 © עמותת ישראבלוג (ע"ר)